Schoolteam

Fabiënne van Stee



Functie: Directeur

E-mail: fvanstee@prisma-scholen.nl

Annemiek Maas



Functie: Remedial Teacher & Intern begeleider

E-mail: amaas@prisma-scholen.nl

Elisa Stoop



Functie: Leerkracht groep 1/2

E-mail: estoop@prisma-scholen.nl

José Dierickx



Functie: Leerkracht groep 1/2

E- mail: jdierickx@prisma-scholen.nl

José Uitterhoeve



Functie: Leerkracht groep 3

E- mail: juitterhoeve@prisma-scholen.nl

Nicole Loopik



Functie: Leerkracht groep 4

E- mail: nloopik@prisma-scholen.nl

Ismay Seits



Functie: Leerkracht groep 4

E- mail: iseits@prisma-scholen.nl

Iris Jolliffe



Functie: Leerkracht groep 5/6

E- mail: ijolliffe@prisma-scholen.nl

Heidi te Poele



Functie: Leerkracht groep 7/8

E- mail: htepoele@prisma-scholen.nl

Jurgen Sinac



Functie: Leerkracht groep 7/8

E- mail: jsinac@prisma-scholen.nl

Arno van de Boom



Functie: Onderwijsassistent

Tanika Boone

Functie: Onderwijsassistent

Niels de Reiger

Functie: onderwijsassistent