Schoolteam

Groepsverdeling de Zandplaat 2017-2018

Tot de voorjaarsvakantie

Vanaf de voorjaarsvakantie

Het team van Basisschool ‘de Zandplaat’ bestaat uit:

Directeur:

Jos Huijbrechts (e-mail:jhuijbrechts@skobscholen.nl)

Adjunct directeur & Intern begeleider:

juf Fabiënne van Stee (e-mail: fstee@skobscholen.nl)

leerkrachten:

Groep 1:

juf Annemiek Maas (e-mail: amaas@skobscholen.nl)

juf Elisa Stoop (e-mail: estoop@skobscholen.nl)

Groep 2:

juf José Uitterhoeve (e-mail: juitterhoeve@skobscholen.nl)

juf Annemiek Maas (e-mail: amaas@skobscholen.nl)

juf Elisa Stoop (e-mail: estoop@skobscholen.nl)

Groep 3/4:

juf José Dierickx (e-mail: jdierickx@skobscholen.nl)

juf José Uitterhoeve (e-mail: juitterhoeve@skobscholen.nl)

 

Groep 5/6:

juf Iris Jolliffe (e-mail: ijolliffe@skobscholen.nl)

Groep 7/8:

juf Heidi te Poele (e-mail: hpoele@skobscholen.nl)

juf Fabiënne van Stee (email:fstee@skobscholen.nl

meester Jurgen Sinac (e-mail: jsinac@skobscholen.nl)

Remedial Teacher:

juf Annemiek Maas (e-mail: amaas@skobscholen.nl)

Onderwijsassistent:

meester Arno vd Boom (email: aboom@skobscholen.nl)

juf Tanika Boone (email: tboone@skobscholen.nl)